Studio wokalne

Zapraszam na lekcje śpiewu do mojego studia wokalnego mieszczącego się przy ulicy Elsnera w Krakowie oraz lekcje online.

Parę słów o mnie:

Jestem absolwentką wokalistyki na Wydziale Jazzu w Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Instytutu Jazzu i Muzyki Estradowej w Nysie. Certyfikowanym trenerem wokalnym techniki MIX w międzynarodowym stowarzyszeniu IVTOM (International Voice Teacher of Mix). 

Wykładam w Krakowskiej Szkole Jazzu, prowadzę również autorskie studio wokalne. Jestem nauczycielką klasy śpiewu rozrywkowego w Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia w Świątnikach Górnych. Pracowałam również w prywatnych szkołach muzycznych, gdzie zdobyłam bogate doświadczenie pedagogiczne. Uczestniczyłam w prestiżowych warsztatów New York Jazz Masters. 

Uczenie śpiewu to moja pasja, od 2008 roku regularnie zgłębiam wiedzę na temat głosu uczestnicząc konferencjach naukowych i szkoleniach organizowanych przez m.in. IVTOM czy Stowarzyszenie Wokalistów MIX. Pamiętam o tym, że problemy z głosem często zaczynają się w innym miejscu niż krtań, dlatego preferuję holistyczne podejście do śpiewania. Pasjonuje mnie rehabilitowanie głosów z problemami.

Na lekcjach poza nauką dobrej emisji głosu będziemy pracować nad budowaniem repertuaru, interpretowaniem utworów, dykcją.

Przygotowuję kandydatów do egzaminów wstępnych na uczelnie muzyczne.
Wśród moich uczniów znajdują się uczestnicy i laureaci telewizyjnych talent show.

Cena zajęć:
45 minut – 80 zł
60 minut – 100 zł 
90 minut – 150 zł

Zapraszam Serdecznie 🙂